hero

PLC programozó

Tovább bővül a 2i PLC Programozó mérnök csapata!

Ha szeretnél együtt dolgozni az ország legjobb PLC-s szakembereivel és továbbfejleszteni a tudásod, akkor gyere a 2i-hez, amely már több mint 33 éves tapasztalattal bír az ipari automatizálás területén.

Mivel várunk mérnökcsapatunkban?

  • változatos feladatok, hisz különböző iparágakban próbálhatod ki magad (gyógyszeripar, élelmiszeripar, építőipar, autógyártás, stb.). Ügyfeleink Magyarország meghatározó vállalatai
  • elsősorban Siemens gyártmányú PLC rendszerek programozásával, telepítésével, üzemeltetésével foglalkozunk, de szívesen fogadunk, ha ettől eltérő tapasztalattal rendelkezel (Omron, B&R, stb)
  • egyedi megoldásokon dolgozunk, így nagyon izgalmas, sokoldalú feladat vár Rád

Az alábbi feladatokkal kell megbirkóznod:

  • ipari automatizálással kapcsolatos ügyféligények műszaki felmérése, megoldás tervezése, anyag és eszközigények meghatározása, ajánlat készítés
  • PLC programozás (Siemens S7 rendszerek – TIA Portal, Classic STEP7), tesztelés
  • közreműködés az üzembehelyezésben
  • hibakeresés, hibaelhárítás (készenléti ügyeleti rendszerben)
  • együttműködés a tervezőkkel, felügyeleti rendszer fejlesztőkkel és a gépgyártókkal
  • projektek menedzselése

Várunk csapatunkba, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • S7 Siemens (vagy egyéb) PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság elsősorban Magyarország területén belül, de alkalmanként külföldre is

Előny:

  • angol nyelvismeret
  • felsőfokú műszaki szakmai végzettség (preferáltan IT vagy villamos vagy gépészmérnök)
  • 2 éves PLC fejlesztői tapasztalat
  • más PLC rendszerek ismerete

Mi ezt kínáljuk a tudásodért és munkádért cserébe:

  • hosszútávú karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó csapat, kiváló szakemberekkel
  • barátságos, családias munkahelyi légkör
  • támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben
  • versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz
  • hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő
  • csapatépítés, céges rendezvények

Jelentkezésedet az allas@ii.hu címen várjuk!

Egy férfi gépel a laptopja előtt - 2i Kft.

Írjon nekünk!

Szakértő kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.