hero

Villamos tervező

Tovább bővül a 2i villamos tervező csapata!

Ha érdekel az ipari automatizálás és a villamos tervezés világa, akkor ez a pozíció neked szól! Projektjeink a legkülönbözőbb iparági területeket érintik, munkakörödben pedig szerepel majd minden a tervezéstől az üzemeltetésig. Csatlakozz a csapatunkhoz és válj a siker részévé ezen az izgalmas területen!

Mivel várunk mérnökcsapatunkban?

  • Változatos feladatok, hisz különböző iparágakban próbálhatod ki magad (gyógyszeripar, élelmiszeripar, építőipar, autógyártás, stb.). Ügyfeleink Magyarország meghatározó vállalatai.
  • Elsősorban Siemens PLC-vel kivitelezett projektjeinket multinacionális és hazai partnereinkkel együttműködve valósítjuk meg.
  • Egyedi megoldásokon dolgozunk, így nagyon izgalmas, sokoldalú feladat vár Rád.

Érdekelnek a részletek?

Az alábbi feladatok várnak tehát Rád:

  • felmérések, egyeztetések a Megrendelővel
  • ajánlatok készítése, illetve részvétel az ajánlatok készítésében
  • villamos tervdokumentációk elkészítése (EPLAN tervező rendszerrel)
  • belső gyártás irányítása, helyszíni művezetés
  • részvétel a helyszíni beüzemelésekben
  • hibaelhárítások, helyszíni javítások
  • a területre vonatkozó szabványok figyelemmel kisérése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal

Várunk csapatunkba, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (teljesítmény-elektronika, hajtások)
  • szakmai tapasztalat villamos tervezői feladatok terén
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság elsősorban Magyarország területén belül, de alkalmanként külföldre is

Előny:

  • angol nyelvismeret
  • szakirányú tervezői jogosultság
  • EPLAN CAD ismeret

Mi ezt kínáljuk a tudásodért és munkádért cserébe:

  • hosszútávú karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó csapat, kiváló szakemberekkel
  • barátságos, családias munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz
  • hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő
  • csapatépítés, céges rendezvények

Jelentkezésedet az allas@ii.hu címen várjuk!

Egy férfi gépel a laptopja előtt - 2i Kft.

Írjon nekünk!

Szakértő kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.